Exuviance

Exuviance to siostrzana marka laboratorium Neostrata. Medyczna linia spa, w której zastosowano składniki aktywne, chronione ogólnoświatowymi patentami. Składy preparatów gwarantują wysoką tolerancję i brak podrażnień. Ekstrakty roślinne i wyciągi ziołowe dopełniają działanie cząsteczek alfa- i poli- hydroksykwasów. Dzięki zastosowaniu technologii kompleksów amfoterycznych możliwe jest dostarczenie skórze większych ilości substancji aktywnych bez ryzyka uszkodzeń i podrażnień. Kosmetyki Exuviance posiadają piękne, nienachalne, cytrusowo-kwiatowe zapachy.

Polecamy na zabieg na okolice oczu w postaci odmładzająco-odświeżających płatków. Jest to unikalna kuracja na wszystkie problemy związane ze starzeniem się skóry wokół oczu.  Składniki aktywne występujące w profesjonalnych płatkach pod oczy gwarantują głębokie odżywienie, uelastycznienie oraz poprawę mikrokrążenia likwidując sińce i obrzęki.

Produkty marki Exuviance


Pokaż więcej produktów tej marki ᐳ


Szkolenia marki Exuviance

02/10/2017 Szkolenie Mesoestetic i Exuviance

02/10/2017 Szkolenie Mesoestetic i Exuviance


Czas na młodość! Holistyczne podejście do skóry dojrzałej. Prezentacja m.in. nowych peelingów złożonych marki Mesoestetic, urządzenia do mezoterapii bezigłowej Genesis, depigmentacyjnej linii pielęgnacyjnej.


Poznaj wszystkie szkolenia tej marki ᐳ