Reskimae

Marka Reskimae to innowacyjne kosmeceutyki anti-aging, których koncepcja jest całkowicie zgodna z fizjologicznymi procesami zachodzącymi w skórze. Dzięki unikatowemu połączeniu bio kompatybilnych składników aktywnych jest ukierunkowane na profilaktykę, ochronę oraz rekonstrukcję uszkodzeń oraz oznak starzenia się skóry na wszystkich jej poziomach.

Szerokie portfolio produktów umożliwia tworzenie zintegrowanych protokołów terapeutycznych w zależności od rodzaju skóry i rozpoznanego problemu.

Zaletą produktów Reskimae jest również możliwość łączenia ich z zabiegami aparaturowymi takimi jak kawitacja, ultradźwięki, criolift, elektroterapia, mikrodermabrazja, oxybrazja, HIFU. Preparaty te bardzo dobrze sprawdzają się także po zabiegach laserowych oraz w celu przyspieszenia gojenia i regeneracji skóry po zabiegach kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Serum Basic Line może być stosowane do przygotowania suchej skóry do zabiegów laserowych frakcyjnych oraz jako „poślizg kontaktowo-przewodzący” do zabiegów IPL, VPL, HIFU, Jett Plasma lift, etc.....

Wśród produktów Reskimae znajdziemy zarówno preparaty do profesjonalnych zabiegów wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, jak i ich odpowiedniki przeznaczone do kontynuacji aktywnych terapii w domu i do codziennej pielęgnacji.