Dostawy

Dostawy

Wysyłka produktów do Wielkiej Brytanii

W związku z opuszczeniem przez Wielką Brytanię struktur UE, jest nam przykro poinformować, że na chwilę obecną nie realizujemy wysyłek zagranicznych do Anglii.

Przesyłki paczkomatowe oraz kuier InPost

Dla zamówień od 500 zł; w przypadku chęci skorzystania z usługi kurierskiej InPost lub paczkomaty, podczas finalizacji, zamówienia prosimy o dopisek w uwagach do zamówienia z jakiego przewoźnika chcą Państwo skorzystać.

W przypadku przesyłek paczkomatowych prosimy, również o wpisanie symbolu paczkomatu docelowego, do którego przesyłka ma być nadana.

Punkt odbioru mogą sprawdzić Państwo tutaj.

Dla zamówień poniżej 500 zł; prosimy o kontakt z biurem, celem naliczenia prawidłowej opłaty (15 zł)

 

Cennik

przesyłki krajowe

 

 

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym ustaleniu ceny kosztów transportu , zgodnych z obowiązującym cennikiem usług kurierskich DPD. (Zastrzegamy sobie prawo do zmiany przewoźnika jeżeli wysyłka z jakichś powodów nie może zostać dokonana przy udziale powyższej firmy.)

Koszty transportu zagranicznego nie są naliczane automatycznie podczas dokonywania zakupu, stąd też przed opłaceniem zamówienia prosimy o wstrzymanie się z płatnością, do momentu otrzymania faktury pro formy. Dokument dostarczamy drogą mailową wraz z wytycznymi co do nr rachunku do opłacenia zamówienia, w zależności od wybranej przez Klienta waluty.