Dostawy

Dostawy

Wysyłka produktów do Wielkiej Brytanii

W związku z opuszczeniem przez Wielką Brytanię struktur UE, jest nam przykro poinformować, że na chwilę obecną nie realizujemy wysyłek zagranicznych do Anglii.

Przesyłki paczkomatowe oraz kuier InPost

Jeśli chcesz skorzystać z dostawy do Paczkomatu ( a wartość Twojego zamówienia wynosi poniżej 500 zł) wybierz usługę kurierską, a w komentarzu do zamówienia wpisz hasło: "paczkomat" oraz podaj symbol paczkomatu, do którego chcesz otrzymać paczkę.

Koszt przesyłki paczkomatowej to 20 zł dla zamówień poniżej 500 zł

Jeśli wartość Twojego zamówienia wynosi minimum 500 zł dostawa jest darmowa. Wystarczy, że napiszesz w komentarzu ww. informacje.

Koszt wysyłki kurierem InPost jest taki sam, jak w przypadku kuriera DPD. Wystarczy, że napiszesz w komentarzu "Kurier InPost"

Punkt odbioru mogą sprawdzić Państwo tutaj.

 

Cennik

DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ PONŻEJ 500 ZŁ - PRZEDPŁATA

Kurier DPD

Kurier InPost

Paczkomat InPost

20 zł

20 zł

20 zł

DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ PONŻEJ 500 ZŁ - POBRANIE

Kurier DPD

Kurier InPost

Paczkomat InPost

25 zł

25 zł

X

DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 500 ZŁ JEST DARMOWA ZARÓWNO DLA PACZEK POBRANIOWYCH JAK I WCZEŚNIEJ OPŁACONYCH

 

 

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym ustaleniu ceny kosztów transportu , zgodnych z obowiązującym cennikiem usług kurierskich DPD. (Zastrzegamy sobie prawo do zmiany przewoźnika jeżeli wysyłka z jakichś powodów nie może zostać dokonana przy udziale powyższej firmy.)

Koszty transportu zagranicznego nie są naliczane automatycznie podczas dokonywania zakupu, stąd też przed opłaceniem zamówienia prosimy o wstrzymanie się z płatnością, do momentu otrzymania faktury pro formy. Dokument dostarczamy drogą mailową wraz z wytycznymi co do nr rachunku do opłacenia zamówienia, w zależności od wybranej przez Klienta waluty.