ESTHEMAX

ESTHEMAX

Firma posiada swoje własne rytuały pielęgnacyjne ale jest również łatwa do zintegrowania z każdym innym profesjonalnym protokołem zabiegowym. Stworzenie w pełni spersonalizowanego zabiegu jest proste do osiągnięcia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów.

Esthemax posiada dwa zakłady produkcyjne, jeden w Los Angeles (Kalifornia), a drugi w Seulu (Korea Południowa), z 50 globalnymi dystrybutorami dostarczającymi produkty do setek tysięcy klinik, salonów i spa na całym świecie.

Wydajność, czystość i przyjemność to filozofia rozwoju produktu stosowana w każdej formule Esthemax Professional.

WYDAJNOŚĆ

Zespół wiodących specjalistów Esthemax poświęca się opracowywaniu innowacyjnych, wysokiej jakości, wydajnych formuł, Esthemax jest zawsze o krok przed stale zmieniającymi się wymaganiami przemysłu

CZYSTOŚĆ

Czystość składników jest również częścią filozofii rozwoju produktów Esthemax, jest to zapewnione poprzez stosowanie certyfikowanych* organicznych składników aktywnych na bazie roślin i minerałów, zamiast składników syntetycznych, jeśli tylko jest to możliwe.

*marka posiada certyfikat Organic USDA, CRUELTY FREE a część produktów VEGAN

PRZYJEMNOŚĆ

Od przygotowania do zabiegu, poprzez aplikację, aż do rezultatu po zabiegu, Esthemax zapewnia doskonałe doświadczenie zarówno dla klienta, jak i dla profesjonalisty.
Łatwość użycia, konsystencja, zapach i rezultat to czynniki brane pod uwagę, aby zapewnić przyjemność z każdego produktu Esthemax Professional.

“Mocno nawilżają i dają efekt GLOW który kochają klientki.”

 

Produkty marki ESTHEMAX


Pokaż więcej produktów tej marki ᐳ