Mesoestetic

W oparciu o ogromne doświadczenie farmaceutyczne założycieli, powstała hiszpańska marka Mesoestetic. Dzięki stałemu rozwojowi i wykorzystaniu najnowszych technologii stworzono bezpieczne preparaty, do stosowania w zabiegach medycyny estetycznej i do pielęgnacji pozabiegowej. Firma oferuje wachlarz produktów najwyższej jakości, potwierdzonej badaniami naukowymi.

Absolutnym hitem gamy mesoestetic jest produkt Cosmelan –najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia. Dzięki tej metodzie możliwa jest eliminacja nawet intensywnych zmian skónych, związanych z zaburzeniami procesu melanogenezy.

Na uwagę zasługują również preparaty do mezoterapii  – Meoshyal  to szeroka gama wyrobów medycznych certyfikowanych CE klasy III. Plastyczne, bezpieczne i wydajne preparaty, z powodzeniem wykorzystywane w różnorodnych zabiegach anti-aging. Preparaty mogą być stosowane samodzielnie lub jako składkowe koktajli. Dają natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry. Sercem całej linii Mesohyal jest główny składnik aktywny: kwas hialuronowy, występujący w formie nieusieciowanej.

 

 

Produkty marki Mesoestetic


Pokaż więcej produktów tej marki ᐳ